Przejdź do głównej treści »

PRZECINARKI PLAZMOWE

Przecinarki plazmowe - urządzenia znajdujące zastosowanie tam gdzie potrzebna jest duża szybkość, dokładność i jakość cięcia. Wyposażone są w palnik plazmowy, przewód masowy, zespół przygotowania powietrza, kabel zasilający. Przecinarki plazmowe swoje zastosowanie znajdują w budownictwie, przemyśle, warsztatach, elektrowniach.

4 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący
 1. Przecinarka plazmowa

  Przecinarka plazmowa THOR 103

  THOR 103 to lekkie inwertorowe urządzenie do elektrycznego cięcia plazmą powietrzną o płynnej regulacji prądu cięcia. Przeznaczone jest do cięcia stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium oraz większości materiałów przewodzących prąd elektryczny. Zasada działania oparta jest na najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie inwerterowej co pozwala wykonywać cięcia wysokiej jakości do 22 mm grubości w przypadku stali zwykłych. Dowiedz się więcej
 2. Przecinarka plazmowa THOR 31

  Przecinarka plazmowa THOR 31

  THOR 31 to inwertorowe urządzenie do cięcia plazmą powietrzną o płynnej regulacji prądu cięcia. Przeznaczone jest do cięcia stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium oraz większości materiałów przewodzących prąd elektryczny.
  Dowiedz się więcej
 3. Przecinarka plazmowa THOR 41 AS

  Przecinarka plazmowa THOR 41 AS

  THOR 41 AS to inwertorowe urządzenie do cięcia plazmą powietrzną o płynnej regulacji prądu cięcia. Przeznaczone jest do cięcia stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium oraz większości materiałów przewodzących prąd elektryczny. Dowiedz się więcej
 4. Przecinarka plazmowa THOR 41K PFC

  Przecinarka plazmowa THOR 41K PFC

  THOR 41K PFC to inwertorowe urządzenie do cięcia plazmą powietrzną o płynnej regulacji prądu cięcia. Przeznaczone jest do cięcia stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium oraz większości materiałów przewodzących prąd elektryczny. Urządzenie to generuje stały prąd cięcia bez względu na wahania odległości palnika od materiału przecinanego i zmiany sieciowego napięcia zasilania.
  Dowiedz się więcej

4 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący
SEO

Fatal error: Exception thrown without a stack frame in Unknown on line 0